NADOLAZEĆA UTAKMICA

Hvala igračima koji odlaze: MRK Zaprešić se oprašta od četvorice

ZAPREŠIĆ

Na kraju sezone 2025./26., MRK Zaprešić oprašta se od četvorice igrača koji su dali doprinos u zahtjevnoj godini borbe za ostanak. Svaki od njih pridružio se klubu s jasnim ciljem. Pomoći ekipi u teškom razdoblju i svaki je to na svoj način i učinio.

David Kocen stigao je u klub već na samom startu sezone kao igrač s impresivnim karijernim životopisom. Iskustvo u Maksimir Pasteli, RK Zagrebu, Sesvetama i Dugom Selu, s kojim je osvajao 1. HRL Sjever i stigao do finala Kupa Hrvatske. U Zaprešiću je bio jedan od najefikasnijih igrača. Upravo u njegovom debiju protiv KTC-a zabio je 13 golova i donio prvu sezonsku pobjedu. Njegova prisutnost na desnom krilu davala je ekipi brzinu i kvalitetu koja se osjećala.

Ivan Čulo pridružio se ekipi u nastavku sezone kao lijevi vanjski s iskustvom stečenim u Maksimir Pasteli, Sesvetama, Dubravi i HRK Karlovcu. Energičan i borben igrač koji je donio svježinu i radnu etiku u svlačionicu u ključnom dijelu sezone.

Luka Radovanović također je stigao u zimskom prijelaznom roku kao svestrani vanjski igrač. U karijeri je nastupao na svim vanjskim pozicijama, a iskustvo iz RK Solina, Akademije Balić-Metličić i MRK Metalca dao je na raspolaganje Zaprešiću u nastavku sezone.

Hrvoje Šoić, pivot koji je u Zaprešić došao 2023. godine. Nosio je zaprešićke boje sve do kraja ove sezone, a sa Zaprešićem je ostvario uspjeh osvajanja 2. HRL Sjever te ulaska u 1. HRL Sjever. Unatoč izbivanju s terena zbog ozljeda u nekoliko navrata, Šoić je uvijek bio podrška svojim suigračima na terenu i izvan njega.

Svima igračima hvala na trudu, profesionalnosti i svemu što su dali u dresu MRK Zaprešić. Puno uspjeha i sreće u nastavku karijere!