REZULTATI 3.RL SREDIŠTE 2019/20

 

1. KOLO        21./22.9.2019                
GORICA 2 – RUDAR 34:41
SLOGA SN – DINAMO ZAGREB 29:27
MAKSIMIR P. 2 – REKREATIVAC 32:20
MOSLAVINA 2 – PPD ZAGREB 2 29:26
METALAC 2 – POLET 37:28
SLOGA NK – IVANIĆ 2  25:27
ZAPREŠIĆ – ODEMA 36:26
2. KOLO        27./28.9.2019                
RUDAR 2 – ODEMA 41:33
IVANIĆ 2 – ZAPREŠIĆ 26:35 
POLET – SLOGA NK 25:24
PPD ZAGREB 2 – METALAC 2 31:29
REKREATIVAC – MOSLAVINA 2 29:36
DINAMO ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA 2 26:24
GORICA 2 – SLOGA SN 37:37

 

3. KOLO                     5./6.10.2019      
SLOGA SN – RUDAR 2 35:39
MAKSIMIR P. 2 – GORICA 2 29:38
MOSLAVINA 2 – DINAMO ZAG. 30:29
METALAC 2 – REKREATIVAC 28:22
SLOGA NK – PPD ZAGREB 2 28:29
ZAPREŠIĆ – POLET 33:20
ODEMA – IVANIĆ 2 36:26
4. KOLO                     12./13.10.2019      
RUDAR 2 – IVANIĆ 2 27:37
POLET – ODEMA 27:28
PPD ZAGREB 2 – ZAPREŠIĆ
REKREATIVAC – SLOGA NK 22:27
DINAMO ZAGREB – METALAC 2 22:32
GORICA 2 – MOSLAVINA 2 30:28
SLOGA SN – MAKSIMIR PASTELA 2 30:40
5. KOLO                        19./20.10.2019
MAKSIMIR P. 2 – RUDAR 2 23:20
MOSLAVINA 2 – SLOGA SN 36:19
METALAC 2 – GORICA 2 40:34
SLOGA NK – DINAMO ZAG. 23:23
ZAPREŠIĆ – REKREATIVAC 39:25
ODEMA – PPD ZAGREB 2 31:38
IVANIĆ 2 – POLET 35:21
6. KOLO                        26./27.10.2019
RUDAR 2 – POLET 35:32
PPD ZAGREB 2 – IVANIĆ 2 26:34
REKREATIVAC – ODEMA 36:28
DINAMO ZAGREB – ZAPREŠIĆ 45:39
GORICA 2 – SLOGA NK 29:32
SLOGA SN – METALAC 2 31:32
MAKSIMIR PASTELA 2 – MOSLAVINA 2 35:36
7. KOLO                          9./10.11.2019
MOSLAVINA 2  RUDAR 2 34:24                   
METALAC 2 – MAKSIMIR P. 2 24:34
SLOGA NK – SLOGA SN 28:27
ZAPREŠIĆ – GORICA 2 34:25
ODEMA – DINAMO ZAG. 32:34
IVANIĆ 2 – REKREATIVAC 32:35
 
POLET – PPD ZAGREB 2 21:27
8. KOLO                          16./17.11.2019
RUDAR 2 – PPD ZAGREB 2 25:30   
REKREATIVAC – POLET 34:26
DINAMO ZAGREB – IVANIĆ 2 31:27
GORICA 2 – ODEMA 30:39
SLOGA SN – ZAPREŠIĆ 37:36
MAKSIMIR PASTELA 2 – SLOGA NK 32:25
MOSLAVINA 2 – METALAC 2 39:21
9. KOLO                        23./24.11.2019
METALAC 2 –  RUDAR 2 
SLOGA NK – MOSLAVINA 2 26:28
ZAPREŠIĆ – MAKSIMIR P. 2 31:29
ODEMA – SLOGA SN 31:35
IVANIĆ 2 – GORICA 2 38:35
POLET – DINAMO ZAGREB 27:32
PPD ZAGREB 2 – REKREATIVAC 40:34
10. KOLO                        30.11./1.12.2019
RUDAR 2 – REKREATIVAC 35:34
DINAMO ZAGREB – PPD ZAGREB 2 24:25
GORICA 2 – POLET 38:35
SLOGA SN – IVANIĆ 2 46:38
MAKSIMIR PASTELA 2 – ODEMA 47:34
MOSLAVINA 2 – ZAPREŠIĆ 36:26
METALAC 2 – SLOGA NK 36:21
11. KOLO                        7./8.12.2019
SLOGA NK – RUDAR 2 30:35
ZAPREŠIĆ – METALAC 2 32:23
ODEMA  – MOSLAVINA 2 28:29
IVANIĆ 2 – MAKSIMIR P. 2 35:35
POLET – SLOGA SN 28:30
PPD ZAGREB 2 – GORICA 2 31:19
REKREATIVAC – DINAMO ZAG. 29:39
12. KOLO                        14./15.12.2019
RUDAR 2 – DINAMO ZAGREB 33:32
GORICA 2 – REKREATIVAC 34:36
SLOGA SN – PPD ZAGREB 2 25:26
MAKSIMIR PASTELA 2 – POLET 24:27
MOSLAVINA 2 – IVANIĆ 2 31:25
METALAC 2 – ODEMA 36:22
SLOGA NK – ZAPREŠIĆ 36:35
13. KOLO                        21./22.12.2019
ZAPREŠIĆ – RUDAR 2 31:33
ODEMA – SLOGA NK 22:32
IVANIĆ 2 – METALAC 2 33:33
POLET – MOSLAVINA 2 25:33
PPD ZAGREB 2 – MAKSIMIR PASTELA 2 34:25
REKREATIVAC – LOGA SN 34:33
DINAMO ZAGREB – GORICA 2 33:33
14. KOLO                        08./09.02.2020
RUDAR 2 – GORICA 2 43:34
DINAMO ZAGREB – SLOGA SN 25:28
REKREATIVAC – MAKSIMIR PASTELA 2 35:34
PPD ZAGREB 2 – MOSLAVINA 2 31:26
POLET – METALAC 2 46:32
IVANIĆ 2 – SLOGA NK 27:28
ODEMA – ZAPREŠIĆ 29:25
15. KOLO        15./16.2.2019                
ODEMA – RUDAR 2 33:41
ZAPREŠIĆ – IVANIĆ 2 37:24
SLOGA NK – POLET 34:30
METALAC 2 – PPD ZAGREB 2 26:37
MOSLAVINA 2 – REKREATIVAC 32:27
MAKSIMIR P. 2 – DINAMO ZAG. 32:25
SLOGA SN – GORICA 2 40:12
Zatvori izbornik