RASPOREDI UTAKMICA 3. HRL - SREDIŠTE

 
1. KOLO        21./22.9.2019                
GORICA 2 – RUDAR 2 
SLOGA SN – DINAMO ZAGREB
MAKSIMIR P. 2 – REKREATIVAC
MOSLAVINA 2 – PPD ZAGREB 2
METALAC 2 – POLET
SLOGA NK – IVANIĆ 2
ZAPREŠIĆ – ODEMA
2. KOLO        27./28.9.2019                
RUDAR 2 – ODEMA
IVANIĆ 2 – ZAPREŠIĆ
POLET – SLOGA NK
PPD ZAGREB 2 – METALAC 2
REKREATIVAC – MOSLAVINA 2
DINAMO ZAGREB – MAKSIMIR PASTELA 2
GORICA 2 – SLOGA SN
3. KOLO                     5./6.10.2019      
SLOGA SN – RUDAR 2
MAKSIMIR P. 2 – GORICA 2
MOSLAVINA 2 – DINAMO ZAG.
METALAC 2 – REKREATIVAC
SLOGA NK – PPD ZAGREB 2
ZAPREŠIĆ – POLET
ODEMA – IVANIĆ 2
4. KOLO                     12./13.10.2019      
RUDAR 2 – IVANIĆ 2
POLET – ODEMA
PPD ZAGREB 2 – ZAPREŠIĆ
REKREATIVAC – SLOGA NK
DINAMO ZAGREB – METALAC 2
GORICA 2 – MOSLAVINA 2
SLOGA SN – MAKSIMIR PASTELA 2
5. KOLO                        19./20.10.2019
MAKSIMIR P. 2 – RUDAR 2
MOSLAVINA 2 – SLOGA SN
METALAC 2 – GORICA 2
SLOGA NK – DINAMO ZAG.
ZAPREŠIĆ – REKREATIVAC
ODEMA – PPD ZAGREB 2
IVANIĆ 2 – POLET
6. KOLO                        26./27.10.2019
RUDAR 2 – POLET 
PPD ZAGREB 2 – IVANIĆ 2
REKREATIVAC – ODEMA
DINAMO ZAGREB – ZAPREŠIĆ
GORICA 2 – SLOGA NK
SLOGA SN – METALAC 2
MAKSIMIR PASTELA 2 – MOSLAVINA 2
7. KOLO                          9./10.11.2019
MOSLAVINA 2  RUDAR 2                    
METALAC 2 – MAKSIMIR P. 2
SLOGA NK – SLOGA SN
ZAPREŠIĆ – GORICA 2
ODEMA – DINAMO ZAG.
IVANIĆ 2 – REKREATIVAC
POLET – PPD ZAGREB 2
8. KOLO                          16./17.11.2019
RUDAR 2 – PPD ZAGREB 2     
REKREATIVAC – POLET
DINAMO ZAGREB – IVANIĆ 2
GORICA 2 – ODEMA
SLOGA SN – ZAPREŠIĆ
MAKSIMIR PASTELA 2 – SLOGA NK
MOSLAVINA 2 – METALAC 2
9. KOLO                        23./24.11.2019
METALAC 2 –  RUDAR 2
SLOGA NK – MOSLAVINA 2
ZAPREŠIĆ – MAKSIMIR P. 2
ODEMA – SLOGA SN
IVANIĆ 2 – GORICA 2
POLET – DINAMO ZAGREB
PPD ZAGREB 2 – REKREATIVAC
10. KOLO                        30.11./1.12.2019
RUDAR 2 – REKREATIVAC
DINAMO ZAGREB – PPD ZAGREB 2
GORICA 2 – POLET
SLOGA SN – IVANIĆ 2
MAKSIMIR PASTELA 2 – ODEMA
MOSLAVINA 2 – ZAPREŠIĆ
METALAC 2 – SLOGA NK
11. KOLO                        7./8.12.2019
SLOGA NK – RUDAR 2
ZAPREŠIĆ – METALAC 2
SLOGA SN – PPD ZAGREB 2
IVANIĆ 2 – MAKSIMIR P. 2
POLET – SLOGA SN
PPD ZAGREB 2 – GORICA 2
REKREATIVAC – DINAMO ZAG.
21. KOLO                        14./15.12.2019
RUDAR 2 – DINAMO ZAGREB
GORICA 2 – REKREATIVAC
SLOGA SN – PPD ZAGREB 2
MAKSIMIR PASTELA 2 – POLET
MOSLAVINA 2 – IVANIĆ 2
METALAC 2 – ODEMA
SLOGA NK – ZAPREŠIĆ
 13. KOLO                        21./22.12.2019
ZAPREŠIĆ – RUDAR 2
ODEMA – SLOGA NK
IVANIĆ 2 – METALAC 2
POLET – MOSLAVINA 2
PPD ZAGREB 2 – MAKSIMIR PAS. 2
REKREATIVAC – SLOGA SN
DINAMO ZAGREB – GORICA 2
Zatvori izbornik